facebook

Ситуація складна: Сирський попередив українців, до чого готуватись

Генерал-полковник Олександр Сирський, Головнокомандувач Збройних Сил України, разом із Міністром оборони Рустемом Умєровим відвідав передові командні пункти та військові підрозділи у зоні конфлікту.

Вони отримали звіти від командирів військових угруповань щодо складної ситуації на їхніх відповідальних територіях, оскільки противник регулярно атакує позиції українських військ. Обговорено заходи щодо захисту від дронів та повітряних ударів, а також підсилень окремих ділянок фронту в контексті подальших дій.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у Фейсбуку.

Також відбулося зустрічі з командирами бригад та окремих батальйонів, під час яких було обговорено стан справ на місцях і проаналізовано проблеми, що виникають в бригадах. Сирський наголосив на важливості координації та ефективної оперативної взаємодії між усіма Силами оборони, а також важливості збереження життя наших захисників.

З метою поліпшення боєздатності, стійкості та управління підрозділами я долучив кілька невідкладних рішень. Окремо висловив подяку командирам бригад і підрозділів за рішучі дії та ініціативу. Навіть у складних умовах наші воїни мужньо утримують рубежі та позиції, при цьому ворог зазнає непоправних втрат.

Джерело.

Close