facebook

Щойно! Нове призначення – Зеленський, ти бачив? Главком вирішив все – ручка, підпис, готово. Деталі!

Головнокомандувач Сирський призначив начальником служби звʼязків з громадськістю Командування Повітряних сил прдеставника Сухопутних військ майора Іллю Євлаша.

Згідно з наказом Головнокомандувача Збройних Сил України № 480 від 15 березня 2024 року начальником служби звʼязків з громадськістю Командування Повітряних Сил Збройних Сил України призначено майора Євлаша Іллю Олеговича, — йдеться у повідомленні.

Ілля Євлаш проходив службу в Командуванні Сухопутних військ на посаді старшого офіцера служби звʼязків з громадськістю. Очолював службу звʼязків з громадськістю угруповання сил і засобів оборони міста Київ та пресслужбу оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця». Речник східного угруповання військ.

Нагадаємо, раніше цю посаду обіймав речник Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій Ігнат.

Воєнний речник Повітряних сил ЗСУ, який протягом двох років повномасштабної війни інформував націю про найголовніші події у небі, вперше прокоментував своє звільнення.

З посади керівника служби зв’язків з громадськістю Ігната зняли напередодні, 16 березня. Про його відставку повідомив командувач Микола Олещук. За словами військового, на роботі було важко, але за неї точно не буде соромно.

«Дякую усім медіа, з ким довелось працювати. Усім, хто допомагав, і всім, хто критикував. Дякую командувачу Повітряних Сил Миколі Олещуку та керівному складу нашого виду за підтримку та велику довіру. Це — головне в нашій роботі!» — написав він у Facebook.

Полковник додав, що впродовж служби у Повітряних силах фактично не розлучався з 3 речами: ноутбуком, світлом та камерою.

«Це основні інструменти, які постійно носиш з собою, буквально спиш із ними», — уточнив він.

Джерело.

Close