facebook

Потужний дощ хлине в цих областях, прогнозом приголомшені навіть синоптики: де буде мороз у -28 градусів і снігопад

Тридцять один градус морозу фіксували у березні в минулі десятиліття спостережень. Чи варто готуватися українцям до такого холоду й цього року, пояснили синоптики.

Як інформує “НВ”, найближчими днями в країні пануватиме справжня весна з плюсовою температурою до +17 градусів, але потепління не скрізь буде приємним.Синоптикиня Наталка Діденко розповіла про примхи погоди найближчими днями та сповістила, коли справжнє тепло охопить всю країну.

“23-го березня у більшості областей опадів не очікується, лише в західних областях, на Житомирщині та Київщині місцями можливий невеликий дощ. На решті території – без опадів. Дощів побільшає, до помірних, у неділю — пройдуть вони в західній частині України, у північній частині та місцями в центральних областях, на сході та півдні буде сухо”, — повідомила синоптикиня.

“Завтра передбачається впродовж дня+10+17 градусів, а ось у неділю похолоднішає в західних областях, на півночі (окрім Сумщини) та на Вінниччині – до +7+10 градусів. На решті території України буде тепло, +10+14 градусів. Вітер південних напрямків очікується рвучким. У Києві на Всесвітній День метеоролога буде комфортна синоптична ситуація, без істотних опадів та +14 градусів. У неділю, 24-го березня, — уточнення прогнозу! — піде дощ та похолоднішає до +7 градусів! Кілька днів на півночі та заході побуде свіжа погода, проте з 27-го березня передбачається відчутне потепління, тепла погода охопить усю Україн”, — попередила Діденко.

Джерело.

Close