facebook

Це може призвести до катастрофи: людству загрожує “епідемія самотності”

Попри збільшення чисельності населення у світі, все більше людей відчувають самотність та ізоляцію. Сьогодні на планеті проживає понад 7 мільярдів людей, проте багато хто з нас почувається невлаштоване і незначно, прагнучи приналежності до суспільства. Людина – це суспільна істота, і ми хочемо бути частиною колективу. Про це пише “useti”.

Багато дослідників припускають, що незабаром відбудеться епідемія самотності, і, на жаль, тривала самотність може збільшити ризик передчасної смерті на 30%.

Зверніться до інших людей, приєднуйтесь до груп із загальними інтересами

Щоб подолати самотність, важливо відчувати зв’язок з оточенням. Як це зробити? Один із найпростіших способів – дослідити місцеві спільноти та групи, куди ви могли б приєднатися. Якщо вам подобається кататися на велосипеді, чому б не поділитися своїм захопленням з іншими у вашому районі? Якщо ви шукаєте, то побачите, що інші люди також прагнуть соціалізації, як і ви, тому не соромтеся ініціювати контакт з ними.

У кожному з нас є внутрішня потреба в прийнятті з боку інших, і спілкування з однодумцями може стати найкращим рішенням для вашого психічного та емоційного добробуту.

Досліджуйте себе глибше

“Ви не можете бути самотні, якщо ви полюбите людину, з якою ви наодинці”, – Уейн Дайєр. Перш за все вам слід навчитися насолоджуватися власним суспільством, перш ніж ви зможете насолодитися суспільством інших. Інакше ви просто будете прагнути спілкування з іншими від розпачу, намагаючись втекти від самого себе. Вам потрібно глибоко проникнути в себе і зруйнувати всі психологічні бар’єри, які вас тримають, щоб ви могли нарешті позбутися емоційних травм минулого. Ви повинні повністю полюбити себе, перш ніж хтось інший зможе запропонувати вам таке саме почуття. Інакше навіть серед натовпу ви, як і раніше, почуватиметеся самотньо, якщо не зможете вилікувати свої рани зсередини.

Заводьте нові знайомства

Як часто ви бачите, що люди поглинені своїми телефонами, перебуваючи у громадських місцях? Можливо, і ви схильні до цієї залежності, тому відключіть телефон і почніть розмовляти з кимось. Почніть розмову з кимось у магазині або на автобусній зупинці, або з сусідом на біговій доріжці, яку ви часто відвідуєте. Майже скрізь, куди б ви не пішли, можна познайомитися з кимось новим. У світі більше людей, ніж будь-коли раніше, так що у вас немає жодних виправдань почуватися самотньо. Просто почніть спілкуватися, не замикаючись у собі.

Зменште час, що проводиться в інтернеті, і більше насолоджуйтесь реальним спілкуванням

Ми можемо миттєво зв’язатися з людьми в Інтернеті, але це не замінює особистого спілкування. Ми не можемо обійняти когось через інтернет або вловити його настрій та енергію. Спробуйте обмежити час, проведений у мережі, якщо вийде. Ви побачите, що у вас з’явиться більше часу для спілкування з друзями та створення нових знайомств. Якщо не знаєте, з чого почати, згадайте місця, які ви часто відвідуєте. Ймовірно, ви зустрічаєте там тих самих людей, то чому б не спробувати з ними познайомитися?

Час, проведений серед людей та спілкування з ними, відіграють важливу роль у нашому житті. Пам’ятайте, що ви не самотні у своїх прагненнях і завжди є можливість знайти собі компанію.

Джерело.

Close