facebook

Навіть нардепи в паніці від мобілізації: вони не чекали такої дикості

ТЦК націлені на кількість, а не якість


На тлі масової мобілізації в Україні нерідко фіксуються випадки, коли представники ТЦК, ігноруючи загальноприйняті правила, забирають на військову службу тих, кому за законом належить відстрочка. При цьому люди, які мають броню, просто відбирають телефони і дозволяють вийти на зв’язок, коли вони вже їдуть на навчання. Про це пише Апостроф.

Про кричущі випадки з несправедливою мобілізацією громадян представниками ТЦК розповів народний депутат Роман Костенко. За його словами, часто бувають порушення мобілізації, під час яких громадян із законною бронею від військової служби примусово забирають у ТЦК і на ВЛК, і після цього направляють на навчання.

Також трапляються випадки, коли військовозобов’язані громадяни отримували законну броню від мобілізації, оскільки були залучені до роботи на серйозних оборонних підприємствах. Проте навіть таких чоловіків співробітникам ТЦК вдалося мобілізувати, не давши змоги довести свою бронь.

“У них забирають телефон, відправляють на ВЛК, і на зв’язок людина виходить, коли їде на навчання”, – коментує народний депутат такі випадки.

За словами Романа Костенка, такі ситуації виникають не повсюдно, але все одно влада повинна на них реагувати негайно і виправляти помилки.

“…Ми маємо виправляти, контролювати, іноді в ручному режимі”, – зазначає народний обранець.

Роман Костенко впевнений, що такі випадки – питання поганої організації, оскільки багатьом представникам ТЦК потрібно просто набрати необхідну кількість мобілізованих громадян.

“Комусь байдуже, комусь треба поставити галочку, що він когось закликав. А як все інше потім функціонуватиме – його не стосується”, – каже депутат і додає, що пріоритетною в мобілізації українців має бути не кількість, а якість.

“Зробіть так, щоб до армії приходила не просто кількість людей, які вдалося зловити. Це має бути якість… це мають бути здорові та мотивовані люди”, – наголосив Роман Костенко.

Джерело.

Close