facebook

До останнього намагався врятувати поранених: на фронті загинув волонтер і доброволець Едуард Хатмуллін. Фото

Повномасштабне вторгнення Росії відібрало життя ще одного мужнього захисника України – на фронті загинув волонтер та доброволець Едуард Хатмуллін. Він до останнього намагався врятувати життя поранених побратимів під час жорстого бою з ворогом.

Про втрату повідомив у Facebook міський голова Шумської територіальної громади на Тернопільщині Вадим Боярський. Життя воїна обірвалося 30 квітня, а попрощаються з ним 6 травня на Майдані Незалежності. obozrevatel.com

Як зазначив Боярський, Едуард Хатмуллін був великим патріотом України, одним із засновників ГО “Схід та Захід Єдині”. Він активно допомагав українській армії з 2014 року, а долучився ло лав Збройних Сил з 2022 року.

Народився Едуард у місті Константинівка в Донецькій області, з початку повномаштабного вторгнення його родина переїхала жити в Шумськ.

“З 2022 року року Едуард взяв у руки зброю і разом з побратимами захищав рідну землю від ненависного ворога, мріяв звільнити рідну землю та відбудувати рідні міста. Та не судилось… Загинув мужній Герой 30 квітня 2024 року в жорстоких боях з ворогом. А мама зустрічатиме свого сина на щиті…”, – сказано в повідомленні.

Координатор волонтерського об’єднання “Схід та Захід Єдині” Василь Конько зазначив, що Хатмуллін був щироюу, відвертою і надійною людиною. Останні два роки він воював у добровольчому підрозділі “Санта” Правого Сектору та виконував завдання на Донецькому та Харківському напрямках.

“Він був першим засновником громадського об’єднання “Схід та Захід Єдині” та координував його роботу на сході у Костянтинівці, звідки родом, тобто на лінії розмежування. У нас був там склад з волонтерською допомогою і ми туди заганяли фури, Едуард вже розвозив військовим у підрозділи. Після повномасштабного російського вторгнення він перевіз родину до Шумська, а сам пішов захищати своє рідне місто”, – зазначив Конько.

У загиблого захисника залишився 16-річний син, дружина, сестра та мама.

Волонтерка Ната Воронкова повідомила, що прощання з воїном відбудеться 6 травня о 15:00 під стелою на Майдані Незалежності.

“Приходьте попрощатися та віддати останню шану Еду – він на це заслуговує! Він, наш Ед Хатмуллін, був скелею, був опорою, був тим, на кому тримався неймовірний світ. Він сам був ланцюжком, який обʼєднував кращих. Людиною з великої букви. З великим серцем, золотими руками та розумом. З характером, з принципами, з жагою до життя та всього нового”, – написалавона у Facebook.

 

Джерело.

Close