facebook

“Випий 40 таблеток і подивись, що буде”: серед українських підлітків поширюється смертельний челлендж

В Україні збільшується кількість постраждалих підлітків від популярного смертельного челенджа у соцмережі TikTok, який називається “Випий 40 таблеток і подивись, що буде”.

Дітям пропонують прийняти препарат “Дротаверин”. І від нього в кращому випадку можна потрапити в лікарню, а в гіршому – померти. Як це сталося з однією з ліцеїсток в Боярці 16 лютого. Пише РБК-Україна.

В той фатальний день дві подруги 13 і 12 років вирішили прийняти цей челендж і випили по 40 таблеток “Дротаверину”, який купили в аптеці на перерві. Через деякий час дівчаток без свідомості знайшли однокласниці.

“Випий 40 таблеток і подивись, що буде”: в мережі поширюється смертельний челлендж

"Випий 40 таблеток і подивись, що буде": в мережі поширюється смертельний челлендж
Коли медики приїхали на місце інциденту, то 13-річна дівчинка була вже мертва, а от її 12-річну подругу лікарям вдалося врятувати. Зараз вона знаходиться в лікарні і її здоров’ю нічого не загрожує.

Варто зазначити, що “Дротаверин” – це аналог препарату “НО-ШПА” і відпускається без рецепта. Його приймають під час спазмів у шлунку.

За словами начальника департаменту захисту дітей та протидії насильству Юлії Усенко, дівчата не були схильні до самогубства. При цьому проблем в сім’ї і з однолітками у них також не було.

В поліції порушили справу за доведення до самогубства.

Хто ще став жертвою смертельного челленджу

Наступного дня, 17 лютого, в Умані дві восьмикласниці також прийняли “Дротаверин” в приміщенні школи, після чого потрапили в лікарню. Але в цьому випадку вони випили тільки по 10 таблеток.

Дівчат доставили в лікарню і їх життю нічого не загрожує. При цьому школярки не зізналися, чи брали вони участь в смертельному челенджі.

Джерело.

Загрузка...
Close