facebook

В Австрії в ДТП загинули два маленьких брата-українця з Львівщини: подробиці трагедії

В Австрії на одній з трас в напрямку міста Медліенг 31 серпня аварію потрапила сім’я українців з дітьми. В результаті двоє братиків 2 і 6 років загинули, батьки з травмами потрапили до лікарні. Сім’я поверталася з рідної Львівщини до Італії, де вони живуть останнім часом. Старший син повинен був на наступний день йти в школу.

Старший син йшов у перший клас

34-річна Романа і 42-річний Богдан Ґорен з села Прилбичі Яворівського району Львівської області 31 серпня поверталися до Італії на своєму автомобілі. На наступний день їх старший 6-річний син повинен був піти в перший клас.

Сім’я вже кілька років живе в Італії. Богдан легально працює на заводі, а Романа виховує дітей. До від’їзду до Європи вона працювала в місцевій лікарні в реанімаційному відділенні.

У минулому році у Романи помер батько, але через пандемію сім’я не змогла приїхати в Україну, щоб попрощатися. Вирвалися тільки цього літа у відпустку, побували в рідних краях, зустрілися з родичами.

Автомобіль зламався прямо на трасі

А на зворотному шляху трапилася трагедія. “Сама Романа не пам’ятає, як сталася аварія. Вона втратила свідомість, тільки пам’ятає, як одного сина витягали з автомобіля і все. Вона прийшла до тями вже в лікарні 1 вересня, і дізналася про те, що діти загинули ”

Автомобіль Богдана по дорозі зламався, тому вони зупинилися в третій смузі. Слідувала за ними машина не встигла загальмувати і врізалася. Діти в цей момент були в салоні на задньому сидінні.

Молодший син загинув майже відразу, а старшого відвезли в австрійську лікарню, але врятувати не змогли.

За словами родички, допомогти родині зголосилися українці, які живуть в Австрії, вони купили подружжю квиток на літак в Україну. Інша сім’я зголосилася довезти їх додому. Австрійське похоронне бюро обіцяє доставити тіла дітей в суботу, 4 вересня, на Львівщину.

 

Джерело.

Close