facebook

З надбавками та преміями: Названо зарплати Віталія Кличко та його заступників у КМДА

Доходи топових чиновників Київської міської державної адміністрації завдяки щомісячним надбавкам та доплатам у рази вищі, ніж середні зарплати середньостатистичних українців. У мера Києва Віталія Кличка – дванадцять заступників. Дані про їхні зарплати надав голова Громадської ради при КМДА Геннадій Кривоший.

Посадовий оклад перших осіб КМДА невисокий, а основна сума складається із щомісячних премій за різні заслуги. Виявилося, що лише сам Кличко та два його заступники не отримували жодних надбавок до посадового окладу з початку війни. В інших заробітки під час війни не скоротилися.

Річний дохід топ-менеджменту КМДА має такий вигляд:

Микола Поворозник – 1,23 млн гривень;
Марина Хонда – 1,09 млн гривень;
Петро Пантелєєв – 1,04 млн гривень;
Віталій Кличко – 1,01 млн гривень;
Валентин Мондрієвський – 1 млн гривень;
Петро Оленич – 975,65 тис. гривень;
В’ячеслав Непоп – 927,86 тис. грн.;
Ганна Старостенко – 734,39 тис. гривень;
Владислав Андронов (працює із червня минулого року) – 674,83 тис. гривень;
Володимир Прокопов – 650,52 тис. грн.;
Олена Говорова – 646,33 тис. грн.;
Андрій Крищенко – 308,44 тис. грн.;
Костянтин Усов – 228,52 тис. гривень.

На прикладі Миколи Поворозника, який має найвищий річний дохід, розглянемо, з чого він складається. Так, чистий оклад Поворозника становить 16 тис. гривень на місяць, але він отримує щомісячну надбавку за вислугу років та інтенсивність праці. Також двічі за цей рік йому виплачували соціальну матеріальну допомогу (150 тис. гривень) та один раз видавали кошти на оздоровлення (84,22 тис. гривень).

Більше чес сам Віталій Кличко отримують ще два його заступники – Марина Хонда та Петро Пантелєєв. Вони заробляють приблизно по 15 тис. гривень щомісяця, плюс надбавки, премії, допомога на оздоровлення, і таким чином на рік набігає понад 1 млн гривень.

Джерело.

Close