facebook

Лукашенко готує армію до бойових дій: експерт виділив три явні ознаки цього і дав прогноз, яким областям найбільше загрожує вторгнення

Лукашенко готує свою армію до бойових дій: військовий експерт назвав ознаки і розповів, яким областям загрожує вторгнення.

Зокрема, полковник запасу Олег Жданов виділив ознаки того, що Лукашенко готує свою армію до бойового застосування, і дав прогноз, яким областям України може загрожувати атака.

Білорусь готується до війни з Україною. Імовірність того, що білоруська армія відкрито вступить у війну становить 50/50, вважає він.
Підготовка Білорусі до війни повільно, але йде. Лукашенко виконує всі заходи, які забезпечують готовність армії до її застосування за призначенням: проводяться військові навчання, перевірки бойової готовності й навіть навчання з розгортання армії. Це три ознаки того, що білоруська армія готується до бойового застосування, – говорить Олег Жданов.

Паралельно з підготовкою до війни Лукашенко почав проводити заходи з передачі боєзапасу й техніки, яку він знімає зі зберігання, Збройним силам Російської Федерації.

Щодо цього Жданов зазначив, що ніхто ніколи не віддає боєприпаси і техніку перед початком військової кампанії, тому імовірність вторгення Білорусі в Україну зараз оцінюється як 50/50.

Яким саме областям України загрожує вторгнення Білорусі

На думку експерта, на сьогоднішній день найбільша активність білоруських військ спостерігається в Брестській області Білорусі – навпроти Волинської та Рівненської областей України.

– Однак там йде постійна ротація військ, і немає накопичення військ для створення ударного угруповання. Це головна ознака: щойно почне накопичуватися і формуватися ударне угруповання, ми одразу зрозуміємо, де і в якому місці білоруські війська хочуть перейти кордон і вторгнутися на нашу територію. Поки нічого подібного не спостерігається, – пояснив Жданов.
Жданов зазначив, що зараз Путін чинить тиск на Лукашенка, щоби змусити його повноцінно вступити у війну. Це вигідно РФ, оскільки відриється другий фронт, і Україна буде змушена відтягувати війська з інших напрямків.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

Джерело.

Close