facebook

“У нас будуть болючі втрати”: Рєзніков приголомшив українців — війна буде довгою

Рєзніков зробив гучну заяву щодо війни в Україні.

Вже півтора року триває повномасштабна війна, розв’язана рф. Міністр оборони України Олексій Резніков під час ветеранського форуму заявив, скільки вона ще може тривати, пише РБК-Україна.

Зокрема, міністр не виключив, що війна може бути тривалою, адже ми маємо сильний і підступний ворог.

Резніков також додав, що перемогти означає не просто звільнити захоплену територію, а зробити так, щоб у ворога навіть думки не виникало сюди повернутися.

Міністр оборони України додав, що багато хто у світі вважає, що це поки зробити неможливо. Він додав, що українці вже довели, що у нас інше уявлення про можливе і неможливе, тому ми обов’язково переможемо.

Резніков також заявив, що в нас ще будуть болючі втрати, і щоб здолати росіян, ми маємо усвідомити, що головне для перемоги.

За словами міністра оборони України, у 2022 році головним завданням було вистояти та видобути достатньо зброї. Без цього, він наголосив, наша армія просто закінчилася б за кілька місяців.

Зараз і в майбутньому ключ до нашої перемоги полягає у тому, що відчуватимуть люди. Він додав, що має бути єдність та готовність боротися.

Раніше Резніков заявив в інтерв’ю журналістці Андріані Кучер, що війна в Україні – це “ф’южн” Другої світової та війни майбутнього. Усі майбутні війни вже не будуть такими, вони будуть війнами технологій.

Зараз на полі бою застосовуються ударні дрони, підводні та надводні БПЛА та інше, тоді як у Другій світовій війні вже була потужна артилерія, танки, броньовані машини, засоби поразки та величезний людський ресурс. Тоді лінія фронту була величезна, те саме відбувається з нами зараз.

Джерело.

Close