facebook

Залишилося двоє діток: під час наступу на Донеччині загинув поліцейський

Під час наступу Сил оборони України на Донеччині загинув 31-річний боєць Служби судової охорони Роман Гіренко. У березні 2023 року він приєднався до Гвардії наступу.

Про тяжку втрату повідомили у Facebook Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області. До її лав Герой приєднався із самого початку становлення органу у листопаді 2019 року. Роман перебував на посаді контролера ІІ категорії 1 відділення 2 взводу охорони 1 підрозділу охорони.

У дописі зазначили, що у березні цього року військовий пройшов конкурсний відбір і став у стрій обʼєднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють”.

“На жаль, під час виконання бойового завдання у Донецької області 23 серпня він загинув на полі бою. Без батька залишилось двоє неповнолітніх діток”, – зазначили у дописі, висловивши співчуття родині Героя.

Залишилося двоє діток: під час наступу на Донеччині загинув поліцейський із Волині

Загибель поліцейського також підтвердила його колега з Волині Наталія Пасічник. Вона згадує бійця як перспективного та амбітного.

“Надзвичайно важко і боляче повідомляти про загибель людей, яких знав особисто, з якими служили і спілкувалися. Рома Гіренко. Молодий, перспективний, амбітний співробітник поліції. Життєрадісний, з неймовірною посмішкою та блискучими очима”, – написала правоохоронниця, висловивши співчуття родині Романа.

Джерело.

Close