facebook

Шольц закликав світ збільшити тиск на Путіна та завершити війну

Війна має закінчитися на умовах Києва.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що світ має чинити більший тиск на російського президента-диктатора Володимира Путіна, аби диктатор припинив свою війну в Україні.

Про це політик сказав у своєму зверненні під час “діалогу з громадянами” в Гамбурзі, повідомляє Norddeutscher Rundfunk.

“Я зроблю все для того, щоби ми значно посилили тиск, і російський президент зрештою зрозумів, що він не може просто сказати: “Я буду продовжувати поки не досягну своєї цілі, незважаючи на те, скільки це коштуватиме життів, зокрема, власних солдатів”, – сказав Шольц.

За його словами, необхідно зробити все, аби російська війна завершилася, а Україна змогла захистити при цьому свою цілісність і незалежність.

Шольц висловив думку про те, що кремлівський “фюрер” взяв би мапу Європи, перо, намалював би лінію і сказав: “це – ваше, це – наше”, – і був би задоволений тоді, адже так він собі уявляє світ.

“Але я підкреслюю: так не може бути правильним, коли великий сильний сусід каже, що йому потрібна частина твоєї території. Суть конфлікту в тому, що йдеться насправді про завоювання країни, ні про що інше”, – сказав Шольц.

За словами канцлера, війна принесла Україні багато руйнувань та смертей, але Путіна “все це не цікавить, адже десь у підручниках історії згодом має бути написано: він зробив свою державу великою”.

Джерело.

Close