facebook

Колосальний мороз у -19 градусів суне в Україну на тлі шаленого дощу, нечуваний снігопад хлине в цих областях

Синоптики попереджають українців про початок похолодання. Очікується зрештою дощ, сніг і навіть подекди сильний мороз. Наближається зима.

Погода в суботу 4 листопада

Як інформує “Апостроф”, у суботу найпрохолодніше буде в Чернігівській області — +12…+14 °С, у західних, деяких східних та центральних областях очікується +14…+16 °С. У Кіровоградській, Дніпропетровській, Харківській і Донецькій областях повітря прогріється до +17…+19 °С, а на півдні та в Запорізькій області термометри покажуть рекордні для листопада +22…+24 °С.

По всій Україні буде хмарно, але невеликі дощі можливі лише у північних та деяких центральних областях.

Погода в неділю 5 листопада

На заході та півночі країни в неділю синоптики прогнозують +15…+17 °С, у центральних та східних областях — +17…+19 °С, на півдні та південному сході — +20…+23 °С. Заплануйте заздалегідь на такий приємний листопадовий вихідний зустріч із друзями та родичами! Тим більше, що кафе та ресторани все ще не закрили свої літні тераси.

Жителям Закарпатської, Львівської, Волинської, Житомирської, Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської та Київської областей радимо захопити парасольки, ймовірні невеликі дощі.

Погода у понеділок 6 листопада

На більшій частині території України погода на початку тижня також буде теплою. При цьому сухо буде лише у Полтавській, Кіровоградській, Вінницькій, Черкаській, Миколаївській та Одеській областях, в решті областей очікуються невеликі дощі.

На Закарпатті та Волині, у Львівській та Рівненській областях термометри покажуть +11…+13 °С, у центрі та на південному сході — +17…+19 °С, на півдні — +19…+21 °С, в інших регіонах — +14…+17 °С.

В Одеській, Херсонській та Миколаївській областях на вихідних очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Будьте обережні під час користування джерелами вогню на природі, а також не забувайте, що в Україні заборонено спалювати суху траву та листя.

Сонячний день 4 листопада віщував швидке похолодання, а дощ відкривав «мокрий сезон» на найближчі тижні. У довгу дорогу цього дня намагалися не вирушати: вважалося, що погода може бути вкрай мінливою та несприятливою для поїздок.

Яскравий захід сонця 5 листопада вважався провісником затяжної негоди, а ясне нічне небо — ознакою теплого листопада.

В першій половині листопада сніг очікується 12-13 листопада. Сніг очікується на заході, півночі та центрі країни. Про це свідчаться дані Ventusky.

Сніг продовжиться 13 листопада вночі та вдень на заході, півночі та центрі країни.

Після 15 числа очікується похолодання, перший сніг та морози – на сході України стовпчики термометрів уночі можуть опуститися до -20 градусів.

Джерело.

Close