facebook

Вся Україна в сльозах! Жахаючі цифри: вони поягли за країну! Вічна памʼять Героям!

Журнал The Economist, посилаючись на інформацію американських посадовців, повідомляє, що унаслідок повномасштабного вторгнення Україна втратила щонайменше 70 тисяч українських військових.

«За оцінками американських офіційних осіб, щонайменше 70 тисяч українських солдатів загинули у війні, а ще до 120 тисяч були поранені», – йдеться у статті.

Згідно з публікацією, війна перевернула життя незліченної кількості українців, а також вплинула на ринок праці. Близько 4,8 млн людей втратили роботу майже за одну ніч, коли Росія напала на Україну. За оцінками, рівень безробіття знизився до 18,4% у жовтні цього року з понад 30% навесні 2022 року, але залишається значно вищим за довоєнний рівень.

За даними одного з опитувань, 17% українських працівників змінили професію з початку війни. Сотні тисяч були призвані на військову службу.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявляв, що заяви західних ЗМІ про те, що втрати Збройних сил України нібито сягнули 70 тисяч убитими, перебільшені і неправдиві.

«Те, що стосується втрат, це не відповідає дійсності. У нас не було такого війська, щоб говорити про втрати у 70 тисяч військових», — зазначив секретар РНБО.

Данілов підкреслив, що «люди, які це писали, не володіють інформацією про стан справ».

Нагадаємо, що в серпні видання The New York Times з посиланням на американських посадовців повідомило, що загальна кількість поранених і вбитих військових з боку України та Росії за понад півтора року повномасштабної війни оцінюється в майже 500 тисяч.

Джерело.

Close