facebook

Готові? Тільки не впадіть — КІНЕЦЬ ВІЙНИ: українці не тямляться від щастя! Точна дата, мир в країні!

Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов озвучив власний прогноз на рахунок війни в Україні. Війна в Україні може закінчитися в середині 2024 року. Вплинути на це можуть вибори в США та небажання країн Заходу затягувати конфлікт.

За його словами, Захід готовий нам допомагати стільки, скільки потрібно.

«Але все одно більшість країн схиляється до того, що потрібно це питання вирішувати. І підтримка України від цього може зростати. Є ймовірність завершення війни. В якому контексті вона буде завершена — це вже наступне питання. А ось сам факт закінчення принаймні активної фази бойових дій так, цілком ймовірно», — сказав Жданов.

Крім того, Жданов розказав про те, що стосується ситуації на фронті до кінця 2023 року. Він наголосив на тому, що через погіршення погодних умов, зокрема осінніх дощів, активні бойові дії в Донецькій області сповільняться.

Жданов вважає, що ситуація на лінії фронту, найімовірніше, внесла корективи в плани командування. Експерт вважає, що головне завдання зараз — утримати ті позиції, які вони займають, і завдавати максимального ураження, особливо логістиці противника, щоб підготуватися до наступного наступу.

«Можливо, якщо будуть створені сприятливі умови, а це можливо за рахунок передачі нам технологічної та ефективнішої зброї, ми будемо проводити наступальні операції на окремих оперативних напрямках», — сказав Жданов.

Також військовий аналітик, полковник Збройних сил України Петро Черник розказав як може змінитися лінія фронту до Нового року, чи варто готуватися до масованих ракетних ударів і відключень світла та чи закінчиться війна 2024 року..

Перед ЗСУ зараз стоять три стратегічних завдання, каже Петро Черник. Перше — зуміти “дорубати” так звану “лінію Суровікіна” в районі Запоріжжя, дійти до північого приазов’я, “перерубати” сухопутний коридор до Криму і в такий спосіб обвалити південний плацдарм. Друге — втримати Авдіївку, адже це ворота до всієї Донеччини. І третє — здійснити оперативне оточення Бахмута.

“Бахмут також стратегічна точка у політичному сенсі. Чому? Путін сказав, що його взяли, нагородив недогероїв. Якщо вдастся оточення, і те угруповання буде знищено, а краще, щоб кілька тисяч росіян здалися у полон, то це для нас буде колосальний крок вперед. Часові параметри не візьметься виставити навіть найсвітліший розум планети”, — розповів Петро Черник.

Секретар РНБО Олексій Данілов висловив думку, що заходу потрібно відкинути всі сумніви щодо постачання озброєння Україні.

«Я би дуже хотів, щоб війна в 24-му році закінчилася. Ми для цього будемо робити все необхідне. Але тут треба бути щирим і сказати, що не все від нас залежить… Дуже багато залежить від партнерів», – акцентував він.

На думку Данілова деякі партнери України є доволі стриманими в питанні постачання озброєння певного виду в належній кількості.

«Вони хвилювалися, що можна було роздратувати Путіна… Ви цю мерзоту нічим вже роздратувати не можете, вона хвора на голову. Робити якісь там далекоглядні висновки, якісь дипломатичні реверанси стосовно Росії – це марна трата часу. Нам треба перемога, і вона обов’язково буде», – запевнив секретар РНБО.

Секретар РНБО наголосив, що партнери повинні нарешті припинити сумніватися в доцільності передавання зброї.

Нагадаємо, раніше Олексій Данілов також пояснив, що Україна має дотримуватися жорсткого прагматизму у відстоюванні національних інтересів, а також поважати інтереси союзників, друзів і партнерів.

«Україна і світ зіткнулися з війною принципово нового типу – химерним гібридом окопних тактик і мережевих технологій, помножених на шалену динаміку змін. Війна 2023 року – це принципово інша війна, ніж 2022-го», – зазначив Данілов.

За його словами, Україна 2023 року – це зовсім інша країна, ніж була торік. Сили оборони України зараз і вчора – це якісно інша армія.

Він також надав характеристику армії, що переможе в цій битві.

«Швидкість змін має значення, виграє той, хто сміливіший, креативніший та інноваційніший», – зазначив секретар Ради нацбезпеки та оборони.

Він зауважив, що на полі бою відбувається змагання воль і технологій, за майже два роки війни українська армія в цьому плані здолала шлях, який в інших випадках триває століттями.

 

Джерело.

Close