facebook

Пoпрощалися з 71-річним учacником шоу “МacтерШеф”, який зaхищав Україну: що відомо про “eнeрджайзера”…

Попри поважний вік, на кулінарному проєкті Молоков отримав прізвисько “енерджайзер”. В останню путь бійця та кухаря провели 13 листопада у Свято-Михайлівському соборі в Житомирі, передає “Суспільне”.

“З 2015 року він обрав службу в “Азові”. У лавах нашого славнозвісного та героїчного батальйону “Азов” Микола Миколайович воював до 2020 року. Навіть після звільнення від військової служби він не сидів вдома. Викладав предмет “Військова справа” для учнів однієї із загальноосвітніх шкіл”, – поділилася спогадами про померлого директорка Житомирського центру соціальних служб Ольга Юрченко.

Про смерть українця розповіли також на сторінці полку Каліновського, до якого він доєднався після 24 лютого 2022-го. У повідомленні зазначили, що Молоков був найстаршим бійцем у білоруському батальйоні. Він спеціалізувався на воєнній розвідці та вчив воїнів навичок виживання, мав позивний “МММ”.

Один із військових полку Каліновського прокоментував втрату побратима: “Микола для нас був вельми важливою фігурою. Від самого початку він допомагав нашому підрозділу навчатися. Усі хлопці дуже поважали його, і він був душею компанії. Завжди був веселим, розповідав цікаві історії. Тому ми всі пам’ятаємо його з самого початку. І це велика втрата для нас”.

Виявляється, чоловік був уродженцем Росії. Він мав українське громадянство, проте саме в білоруському полку почувався на своєму місці.

Тим часом на Instagram-сторінці проєкту “МастерШеф” також вшанували пам’ять Миколи Миколайовича, висловивши співчуття його рідним і друзям.

 

Джерело.

Close