facebook

Вже з 1 грудня: МВС запускає нові правила для водіїв по всій Україні

Майбутнім водіям приготували нововведення у багатьох областях.

Сервісні центри МВС працюють над забезпеченням максимально прозорих умов складання іспитів – тому з 1 грудня пілотний проект розширюється по всій Україні. Він стартує у Харківській, Чернівецькій, Тернопільській, Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій та Миколаївській областях.

З 1 грудня теоретичні та практичні іспити прийматимуть виключно сервісні центри МВС у зазначених областях, що беруть участь у пілотному проекті. Інші сервісні центри в цих областях, як і раніше, надаватимуть громадянам послуги з реєстрації та перереєстрації ТЗ, обміну та видачі посвідчення водія, вибракування транспортного засобу.

Пілотний проект зі складання прозорих іспитів Головний сервісний центр МВС запустив півроку тому у Львівській, Київській, Одеській та Вінницькій областях. За результатами реалізації теоретичний іспит з першого разу склали лише 24% кандидатів у водії, а практичний іспит – 35%. Ці цифри свідчать про погану підготовку майбутніх водіїв.

У Головному сервісному центрі МВС нагадали, що упродовж 10 днів майбутні водії можуть оскаржити результати іспитів. Для цього необхідно звернутися із заявою до регіонального сервісного центру тієї області, де проходили екзаменацію, а отримання копії відеозапису доступне протягом 30 днів.

Обслуговування в сервісних центрах МВС проводиться за попереднім записом: теоретичний іспит – на 14 днів уперед, а практичний – на 21 день. Крім того, запис доступний і через термінал у приміщеннях сервісних центрів МВС. Талони в ньому генеруються в день звернення та на 3 дні вперед.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або у соцмережах Головного сервісного центру МВС.

Джерело.

Close