facebook

Кордон під замком: правила виїзду для чоловіків стали ще жорсткішими

Кого із чоловіків не випускають за кордон, нові правила.

В Україні посилили правила виїзду чоловіків за межі країни. Про це повідомляють соціальні мережі.

В Україні через повномасштабне вторгнення вкотре продовжили військовий стан, а разом із ним і загальну мобілізацію. Багато чоловіків намагаються усілякими шляхами перетнути кордон і втекти з України.

Водночас існують категорії громадян, які можуть згідно із законом перетнути кордон України та виїхати до іншої країни. Однак і тут люди стикаються із проблемами.

Як повідомляється, що з 29 грудня прикордонники припинили випускати чоловіків з інвалідністю третьої групи, а також тих, хто супроводжує людей з інвалідністю.

Крім того, посилили контроль за документами для тих, хто виїжджає системою «Шлях». Деякі категорії тих, хто міг раніше виїхати, покинути країну не зможуть. Зазначається, що на КПП вже з’явилися черги.

Однак офіційної інформації з цього приводу наразі немає. У соціальних мережах інформують, що виникли проблеми з випуском чоловіків через систему «Шлях».

У соціальних мережах повідомляють, що відучора на українсько-польському кордоні різко ускладнили виїзд певним категоріям громадян. Тепер на кордоні вимагають довідку з військкомату і перестали пропускати водіїв, які їдуть системою «Шлях», а також інвалідів другої та третьої групи.

Джерело.

Close