facebook

Перед нами жива легенда! СВІТОВИЙ РЕКОРД — цей військовий увійде в історію: НАТО аж підстрибнуло!

Український снайпер В’ячеслав Ковальський, представник 13 Головного управління військової контррозвідки СБУ, вразив світ своєю неймовірною майстерністю, здійснивши рекордний постріл на відстані практично 4 кілометрів.

«Унікальна гвинтівка «Володар Обрію», розробником якої є бригадний генерал СБУ «Хантер», в руках досвідченого снайпера, справжнього козака та воїна — запорука рекордних і влучних пострілів Служби. Й такі постріли щодня наближають нашу Перемогу» — зазначає Голова СБУ Василь Малюк.

Історія вражаючого пострілу В’ячеслава Ковальського розпочалася в листопаді, коли СБУ повідомила про новий світовий рекорд, встановлений на передовій. В’ячеслав Ковальський влучив у ворога з відстані 3800 метрів. Це вражаюче досягнення перевершило попередній рекорд, встановлений канадським спецпризначенцем у 2017 році, коли з висотної будівлі він влучив з відстані 3540 метрів.

Колишній бізнесмен та відомий стрілець-спортсмен, 58-річний В’ячеслав Ковальський, нині снайпер підрозділу контррозвідки Служби безпеки України, продемонстрував свою неймовірну майстерність, здійснивши вражаючий постріл незадовго до світанку 18 листопада. Разом зі своїм напарником, який розраховував відстань, швидкість вітру та інші параметри, вони облаштували позицію на протилежному від російських військових березі Дніпра в Херсонській області.

Бійці стежили за групами російських військових, які вирубували ліс. Спочатку ці цілі здавалися незначними для пострілу. Проте, ближче до обіду, до них прибула група з п’ятьох солдатів, включаючи офіцера, що вказував іншим. Виявивши їх як значущі цілі, Ковальський здійснив успішний постріл.

В‘ячеслав Ковальський та його напарник витримали години на морозі, готуючись до критичного моменту для реалізації пострілу. Перед виконанням цієї складної операції їм довелося ретельно врахувати численні фактори, включаючи швидкість вітру, відстань та інші параметри.

На відеозаписах, знятих бійцями, видно, що кулям знадобилося приблизно дев’ять секунд, щоб долетіти до своєї цілі на відстані у 3800 метрів.

Джерело.

Close