facebook

“Виловлюють, як псів безправних”: в Ужгороді гучний скандал із ТЦК, у жінок урвався терпець

Жінки ставили справедливі питання, але військкоми чіткої відповіді на них дати не змогли.

В Україні триває загальна мобілізація, і співробітники ТЦК активно ловлять військовозобов’язаних усіма можливими способами. Зокрема у селі під Ужгородом військовими встановили блокпост, на якому видають чоловікам повістки.

Проте місцеві жінки почали обурюватися такому стану справ та поцікавилися, чому і на якій підставі військкоми встановили блокпост та роздають повістки.

“Ми вас зараз камінням закидаємо! Ідіть самі боріться! Навіщо ви бігаєте за жебраками?” – обурювалася одна з жінок.

Крім того, місцеві мешканки обурювалися, чому вони мають своїм чоловікам шукати форму та все інше для служби, а співробітники ТЦК у повному обмундируванні. Незважаючи на те, що жінки ставили досить справедливі питання, скільки-небудь виразної відповіді від співробітників військомату вони не отримали.

Нагадаємо, у Мережі чимало відео жорстких затримань військовозобов’язаних на вулицях, і з’явилося чергове в Харкові.

На кадрах можна побачити, як троє чоловіків, серед яких і у форменому одязі серед білого дня заламали та тягнуть до мікроавтобуса чоловіка. Незважаючи на відчайдушний опір, він нічого не може вдіяти, після чого його просто закидають у авто.

Зйомка того, що відбувається, ведеться з авто поблизу, але чудово видно, що військкоми взагалі начхати хотіли на те, бачить їх хтось, чи ні. Вони спокійно сідають у мікроавтобус та їдуть.

Джерело.

Close