facebook

Гучна заява від Зеленського! Крим буде нашим: масштабні плани на 2024 рік!

Бен Ходжес, колишній командувач Сухопутних військ США в Європі, підкреслив важливість тимчасово окупованого Криму для розвитку військових подій в Україні. За словами генерал-лейтенанта, контроль над анексованим півостровом може визначити успіх у веденні бойових дій.

Ходжес висловив думку, що надання озброєння Україні є важливим кроком для звільнення Криму від російської окупації. Також він наголосив на необхідності «ізоляції» півострова для росіян, які там перебувають зараз.

Генерал-лейтенант визначив Крим як ключову територію, яку Росія зараз окупує, і визначив її як «вирішальну територію».

«Той, хто контролює Крим, на мою думку, виграє цю війну. Я не думаю, що найближчим часом відбудеться наземна наступальна операція на півострів, але так чи інакше, це вже застарілий спосіб мислення. Я маю на увазі, що важливо спочатку зробити Крим непридатним для російських військ», – розповів генерал.

Ходжес підкреслив, щоб зробити Крим непридатним для використання Росією, необхідно мати високоточну далекобійну зброю, здатну прицільно уражати будь-які об’єкти: російські кораблі, літаки, штаби, пускові майданчики ракет чи військово-повітряні бази. Водночас ізоляція півострова для російських військових є другою важливою складовою цього плану.

«Це означає перекрити єдині два шляхи, якими туди можна дістатися. Перший – незаконно зведений Керченський міст. А другий – це так званий сухопутний коридор, який пролягає від Ростова вздовж Азовського узбережжя через Маріуполь і Бердянськ до Криму», – наголосив Ходжес.

Він запевнив, що є можливості перерізати обидва цих шляхи для армії країни-агресорки. Генерал сказав, що це можна зробити точним вогнем з великої відстані.

Джерело.

Close