facebook

Долар доведе до сказу всіх: банки і обмінки різко змінили курс валют

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 16 січня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 37,8641 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 41,4763 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Курс валют в банках на 16 січня 2024 року
Курс долара та євро припинили активне своє зростання. Насамперед це період розрахунку бізнесу з бюджетом за податками. Зазвичай, це страхує гривню на міжбанку, оскільки експортери охоче продають валюту на торгах, а в імпортерів після сплати податків залишається менше вільного гривневого ресурсу на купівлю валюти. У результаті, валютна пропозиція на торгах дещо зросте, а попит знизиться.

Курс валют в обмінках на 16 січня 2024 року
Перший повноцінний робочий тиждень фондових ринків був наповнений подіями. Переважна більшість трейдерів повернулися до офісів і зосередилися на викупі найбільших акцій. За тиждень S&P 500 зріс на 1,9%, технологічний NASDAQ-100 додав понад 3%. Такі події віднайшли своє відображення на валютному ринку України.

Джерело.

Close