facebook

Стосується всіх водіїв: правила набуття прав змінили — вже офіційно

Тестові запитання для теоретичного іспиту були оновлені відповідно до змін, затверджених наказом Головного сервісного центру МВС у відповідності до Правил дорожнього руху, повідомляє пресслужба Головного сервісного центру МВС.

Доступ до нових тестових питань та відповідей можливий на офіційному сайті за цим посиланням: http://surl.li/aignd.

Нагадуємо, що теоретичний іспит в #СервісніЦентриМВС залишається зі стандартним форматом, включаючи 20 запитань, на які кандидат у водії має відповісти протягом 20 хвилин. Під час тесту можна допустити до 2 помилок; в разі перевищення цього ліміту іспит не вважається складеним.

Важливо відзначити, що кандидатам надається необмежена кількість спроб для складання теоретичного іспиту. Отримати необхідні знання можна як в автошколі, так і самостійно, використовуючи онлайн-тренажер з Правил Дорожнього Руху за посиланням https://pdr.infotech.gov.ua/.

А також військовослужбовці та члени їхніх сімей тепер можуть скористатися можливістю отримати безкоштовне навчання в автошколі за рахунок державних коштів. Видання “Гречка” дослідило умови цієї програми, необхідні документи та процедуру отримання водійського посвідчення.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 432, право на це мають наступні категорії осіб:

Ветерани війни, які звільнилися або були звільнені зі служби.

Особи з особливими заслугами перед країною та члени їх сімей (включаючи сім’ї загиблих або померлих ветеранів, а також учасників Революції Гідності).

Військовослужбовці та деякі інші категорії, які приймали участь у захисті країни, а також члени їхніх сімей під час дії воєнного стану та трьох місяців після його припинення.

Джерело.

Close