facebook

Відома українська ведуча шокувала, як дізналася про зраду чоловіка з подругою

Тетяна Літвінова зізналася, що не здогадувалася про походеньки чоловіка.

Зірка проєкту “МастерШеф”, ведуча та кулінарна експертка Тетяна Літвінова вперше розповіла про зраду свого колишнього чоловіка.tsn.ua

Літвінова поділилася, що це сталося у її перших великих стосунках, в яких народився син зірки, який нещодавно з США повернувся до України.
За словами ведучої тоді її колишній чоловік перебував на державній посаді і носив форму:

“Я його кохала, в нас була дитина, ми багато чого побудували разом. Все що ми робили тоді, ми робили разом. Я ніколи не скажу, що все зробила я. Це буде неправдою. Це був дуже класний період, коли тебе пре. Тобі все в руку, масть з колоди вся йде тобі”, – почала говорити Літвінова у програмі “Слава+”.

Поки ведучий Слава Дьомін не зазначив, що “перло” доти, доки вона не дізналася, що чоловік зраджує її з подругою:

“Я була настільки щаслива, що тоді цього не усвідомлювала. Я розуміла, що щось не те. Мій чоловік приходить о першій, другій кожного вечора, хоча працює з 9 до 18:00. Чогось не хоче він вдома бути. Я не могла збагнути, що мені хтось може зраджувати. Тобто у мене з самооцінкою все завжди було в порядку”, – поділилася Літвінова.

Тетяна Літвінова / © instagram.com/tanita_litvinova

За словами ведучої, вона розуміла, що їй погано в цих стосунках на фізичному рівні. Також знаменитість зазначила, що шлюб можливо було б врятувати, якби було бажання з обох боків:

“Я розуміла, що мені погано в цих стосунках. Якщо я не піду, я просто помру. Це була гра в одні ворота. Я кажу йому: “Залишся сьогодні вдома, з нами. Не йди нікуди”. А він там в карти, ще щось “з хлопцями”. Ніхто ж нічого не скаже. А я телефон ніколи не перевіряла. Стежити, це дуже брудно. Тому я справді думала, що він там десь грає в карти з хлопцями”, – пояснила Літвінова.

Джерело.

Close