facebook

“Ризикуємо програти війну”: Жорін заявив, що воювати мають молоді

Жорін знову висловився про необхідність мобілізації чоловіків, молодших за 27 років.

Воювати мають молоді, тому гранична межа мобілізації 27 років – “це абсолютно неадекватний вік призову”.

Таку думку вкотре висловив екскомандир, заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін. tsn.ua

“Воювати мають молоді. Якщо проаналізувати досвід війн минулого сторіччя, ця істина стане всім зрозумілою. І мова тут в першу чергу про свідомий вибір молоді брати відповідальність за свою країну”, – вважає військовий.

Жорін наголосив, що молодь має кращу фізичну підготовку і більш креативне мислення, ухвалює швидші рішення.

На його думку, багато в чому саме цим був зумовлений успіх в 2014 році. Адже більшість добровольців того часу – молоді люди. Такий самий принцип працює і в Третій штурмовій бригаді.

“27 років – це абсолютно неадекватний вік призову, і це потрібно змінювати. Залучати молодь, яка після війни матиме достатньо досвіду, амбіцій, сил та моральних прав, аби брати на себе керівництво державою”, – вважає заступник командира 3 ОШБр.

Він попередив, що продовження існуючої політики мобілізації може привести до програшу у війні.

“Ніщо не замінить особисту залученість у війну. Якщо ж ми продовжимо існуючу політику мобілізації, ризикуємо програти війну і фізично (подивіться на цифри армії РФ), і ментально – коли для значної частини цілого покоління війна залишиться чимось стороннім, що не впливатиме на формування їхньої особистості”, – підсумував Жорін.

Зауважимо, що навіть зараз мобілізації підлягають особи до 27 років, які мають військовий досвід, строкову службу або військову кафедру.

Чоловіки, які досягли 27 років і до цього не служили в армії та не мають військового досвіду, вважаються призовниками. Тому їх не мобілізують. В іншому випадку, чоловіки до 27 років також підлягають мобілізації.

Джерело.

Close