facebook

Ніж упав на підлогу: про що говорять прикмети і до чого треба готуватися

Чи вірите ви в ці ознаки, чи ні, вони явно відображають людське прагнення знайти якийсь сенс у звичайних подіях щодня.

Вже всі звикли і знають, що віра в прикмети та забобони глибоко вкоренилася в багатьох культурах, а падіння ножа часто інтерпретується як знак згори. Саме тому в мережі повідомили, що це може означати згідно з народними повір’ями. politeka.net

Наприклад, після падіння ножа ручка, спрямована до вас: це сприймається як знак приємного візиту близької та доброзичливої ​​людини.
Якщо лезо ножа вказує на вас: будьте обережні, оскільки відвідувач може мати негативні наміри або може спричинити конфлікт. Відвернути візит можна, постукавши ручкою по краю столу і тихенько сказавши: «Залишайся вдома».

Коли наконечник, спрямований убік від вас: вказує на візит когось із ваших знайомих без жодних негативних намірів.

Ніж, встромлений у підлогу після падіння: передбачає прихід незнайомця, наміри якого, добрі чи погані, невідомі. У цій ситуації можна постукати по столу ручкою, щоб уникнути сюрпризів.

Якщо ніж зламався після падіння: вважається неприємною ознакою, яка може означати невдачу.

Щоб уникнути подальших неприємностей, викиньте зламаний ніж і вимовте захисну фразу на кшталт “Ніж зламається, горе мене не стосується”.

Якщо ви помітили іржу ножа: може символізувати необхідність звернути увагу на своє здоров’я, оскільки воно може погіршуватись.

Якщо якимось чином вийшла зустріч двох ножів (після падіння): згідно з забобонами, це може означати шлюб двічі в житті.

Втрата ножа: незважаючи на незручності, втратити ніж вважається гарною прикметою, що означає порятунок від якогось зла.

Важливо розуміти, що ці інтерпретації різняться у різних культурах і регіонах, але вони дають уявлення у тому, як сприймають подібні події як ознаки те, що має статися.

Джерело.

Close