facebook

Коли закінчиться війна в Україні: астролог озвучив два варіанти розвитку подій

Український астролог озвучив новий прогноз щодо завершення війни в Україні. Володимир Бадіян розповів про два варіанти розвитку подій та назвав рік, коли може настати мир.

Багато військових експертів, а також тарологи, екстрасенси та астрологи намагаються передбачити події чи дату, коли Україна зможе перемогти Росію на полі бою та завершити війну. Їхні думки розходяться, але всі вони впевнені, що наша країна все ж таки зможе здобути перемогу. Так вважає й Володимир Бадіян.

Під час участі у подкасті на YouTube-каналі “Мій світ” астролог розповів, що до кінця поточного року українська армія зможе отримати більшу частину військової допомоги, яку обіцяли західні партнери. А саме 80% необхідної на полі бою зброї. І якщо це станеться, то війна закінчиться вже наступного року.

“Буде велика активація. Тоді закінчення війни очікується навесні 2025 року”, – поділився експерт.

Проте він розглядає й інший варіант розвитку подій. Володимир вважає, що якщо отримання необхідної військової допомоги затягуватиметься, то війна триватиме до 2026-2027 року.

Водночас Бадіян зазначив, що 2024 рік стане роком трансформації для України. У цей період може відбутися зміна влади та трансформація судової системи.

“Зміна президента теж відбудеться, але не цього року. Це може статися 2025 року”, – додав астролог.

Джерело.

Close