facebook

У пенcіонерів неcподівана pадість. Два міcяці поcпіль їм даватимуть дoплати – кому і cкільки

Пенсіонери України отримають доплати до своїх пенсій протягом двох місяців – травня та червня.

Це стало можливим завдяки програмі допомоги, організованій Організацією Об’єднаних Націй та чинною на території України з серпня 2023 року.

Нагадування про майбутні виплати було розіслано відповідними органами, зокрема Пенсійним фондом України.

Хто отримуватиме ці доплати до пенсії?

Пільги поширюються на пенсіонерів, які мешкають на територіях, де активні чи можливі бойові дії.

Ці області включають Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Миколаївську, Сумську, Харківську, Херсонську та Чернігівську області.

Важливою умовою отримання доплати є низький розмір пенсійних виплат — менше 3250 гривень. Розмір доплати буде розрахований як різниця між цією сумою та розміром пенсії.

Необхідно зазначити, що розмір пенсії враховуватиметься з урахуванням усіх можливих доплат, підвищень, додаткових пенсій та цільової допомоги.

Процес отримання доплати вкрай простий: немає потреби звертатися до будь-яких органів.

Доплати будуть нараховані автоматично на основі даних, наданих у Пенсійному фонді України.

Також варто додати, що доплати будуть включені до пенсійних виплат і надійдуть або на банківські картки пенсіонерів (якщо вони отримують пенсії через банк), або будуть доступні для отримання у відділеннях “Укрпошти”.

Усі ці заходи мають бути реалізовані в рамках широкого міжнародного та національного співробітництва, щоб забезпечити ефективну та цілеспрямовану допомогу для українських пенсіонерів у періоди кризи та нестабільності.

Джерело.

Close