facebook

Все закінчиться 11 серпня: українців попередили про терміни мобілізації та війни

Парламент країни ухвалив рішення про продовження терміну дії військового стану, що відображає гостру потребу забезпечення національної безпеки в умовах сучасних викликів і загроз.

Указ Президента (#11234) було підтримано 339 голосами “ЗА”, що є висловленням одностайності у прийнятті цього рішення.

Це вже одинадцятий випадок, коли Парламент виносить рішення про введення або продовження військового стану, що наголошує на серйозності обстановки та необхідності вжиття додаткових заходів для забезпечення стабільності та безпеки держави. Згідно з встановленими термінами, військовий стан діятиме з 14 травня 2024 року протягом 90 днів, до 11 серпня 2024 року, що дає можливість державним органам та силам безпеки провести необхідні заходи для протидії загрозам.

Однак, незважаючи на серйозність ситуації, необхідно також забезпечити дотримання прав і свобод громадян, запобігти можливим зловживанням та утискам. Введення воєнного стану має бути збалансованим заходом, спрямованим на безпеку суспільства, при цьому враховуючи інтереси та права кожного члена суспільства.

Окрім цього, Парламент ухвалив рішення про продовження мобілізації з підтримкою 336 голосів “ЗА”. Це свідчить про готовність забезпечити необхідні ресурси для підтримки обороноздатності країни та готовності до дій у разі загрози національній безпеці.

Наступним етапом буде підписання указів президентом, що закріпить прийняті рішення та забезпечить їх реалізацію відповідно до встановлених термінів та вимог. Це буде важливим кроком у напрямку забезпечення стабільності та безпеки країни у складних умовах сучасного світу.

Джерело.

Close