facebook

Погода остаточно розлютилася: насуваються крижані дощі зі снігом – синоптики б’ють на сполох

Згідно з прогнозом метеоролога Ігоря Кібальчича, в Україні очікуються дощі та грози до кінця тижня.

У центральних, південних та східних областях, а також у Карпатах та Закарпатті будуть короткочасні дощі, місцями з грозами. У північних та північно-західних областях країни очікується без опадів погода. Вітер подує північною чвертю зі швидкістю 7-12 м/с. Денна температура становитиме від +13 до +18 °C, а в горах Карпат – від +5 до +10 °C.

Наступного дня, 9 травня, в основному буде без осаду, проте у Криму та Карпатах пройдуть дощі, а у високогір’ї – мокрий сніг. Вітер подме північно-східним напрямом зі швидкістю 7-12 м/с, в окремих районах Південної України та Криму пориви можуть досягати 15-17 м/с. Температура повітря вночі становитиме від +5 до +10 °C, у північній половині країни – від +1 до +6 °C, з можливими заморозками на поверхні ґрунту та місцями в повітрі до -4 °C. Вдень температура підніметься до +10…+17°C.

Наступного дня, 10 травня, буде хмарна погода без опадів по всій країні. Вітер змінить напрям на змінний зі швидкістю 3-8 м/с. Температура повітря вночі становитиме від +1 до +6 °C, з можливими заморозками в деяких регіонах, і вдень підніметься до +13…+18 °C.

У суботу, 11 травня, в Україні очікується переважно без опадів, але в Карпатах та Криму можуть пройти короткочасні дощі вдень. Вітер буде дути змінним напрямком зі швидкістю 3-8 м/с. Температура повітря вночі становитиме від +4 до +9 °C, а вдень підніметься до +17…+22 °C.

12 травня у Криму та Карпатах очікуються невеликі дощі з грозами, в решті регіонів країни без опадів. Вітер зміниться на мінливий зі швидкістю 3-8 м/с, у південних областях він буде північно-східним зі швидкістю 7-12 м/с. Температура повітря вночі становитиме від +7 до +12 °C, а вдень підніметься до +19…+24 °C.

Джерело.

Close