facebook

Велика біда: що буде, якщо рф захопить всю Донецьку область

Рашисти зможуть просунутися всередину центру України – це станеться, якщо окупанти захоплять Часов Яр, а надалі і всю Донецьку область. Стратегічно важливе місто ще контролюють українські війська, в інтерв’ю Sky News заявив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.

Він повідомив, що російські загарбники намагаються прорвати оборонні смуги на сході України. Щодня по Донбасу завдають від 1500 до 2500 артилерійських снарядів та авіаударів.

“Ворог рухатиметься далі. Якщо, не дай боже, це станеться, ворог просунеться далі в центральну територію країни. Ми цього не допустимо і зробимо все можливе і неможливе, щоб утримати ворога тут, на Донеччині, і відновити кордони 1991 року”, – відповів Філашкін на питання про те, якої небезпеки чекати, якщо весь Донбас потрапить під контроль рф.

Видання нагадало, що з’являлися повідомлення про те, що рф хотіла захопити Часов Яр до 9 травня – дати щорічного так званого святкування Дня Перемоги в рф на честь поразки нацистської Німеччини у Другій світовій війні. Однак українські війська все ще контролюють місто, хоча більшість його лежить у руїнах, а мешканці давно евакуйовані.

Якщо окупанти захоплять це місто, то Краматорськ разом з іншими східними містами, такими як Костянтинівка та Слов’янськ, виявляться під загрозою значно більшого бомбардування. Часов Яр має вигідне розташування на вершині пагорба, що створило б велику зону для російської артилерії.

Джерело.

Close