facebook

Не тільки мобілізація: з 18 травня на українців чекає ще одне лихо

З 18 травня закордонні вантажівки з водіями без QR-коду з ТЦК можуть бути зупинені на кордоні.

Це може спричинити паливну кризу в Україні. Директор мережі АЗС Дмитро Леушкін висловив стурбованість можливістю такого розвитку подій. Він наголосив, що це питання турбує його більше, ніж нові акцизи, і попередив про можливі наслідки для країни. Відповідну заяву Леушкін зробив в ефірі “Київ24”.

“З 18 числа закордоном можуть не пропускати вантажівки з водіями без QR-коду. Цей код, як ви розумієте, це ТЦК та ВЛК. Якщо це станеться, то у нас буде паливна криза, яка вже на порозі. І це питання, яке мене зараз турбує більше, ніж нові акцизи, які прийняли. рейсі. І це може бути пов’язано не тільки з паливно-мастильними матеріалами, але і з ліками, з усім-усім. Ви розумієте, що ми все імпортуємо. І якщо залишиться лише 5 відсотків вантажівок на рейсі. Це буде крах”, – сказав він.

Лєушкін також підкреслив, що ухвалення закону – це одне, а його виконання – зовсім інше. “І це мають вирішувати кожен водій, ТЦК, а потім ВЛК. А потім, можливо, бронь, але це не точно. Ви розумієте, що між цим може бути. Два тижні – це запас, який є на АЗС. Максимум на два тижні”, – наголосив він.

Таким чином, вирішення цієї проблеми може бути критично важливим для країни. Стрімке впровадження системи QR-кодів для водіїв може запобігти можливому паливному колапсу та іншим негативним наслідкам для економіки та життя суспільства.

До того ж, варто зазначити, що новий закон про мобілізацію набирає чинності вже 18 травня. Оновлення даних всім військовозобов’язаним необхідно провести протягом 60 днів, без очікування повістки.

Джерело.

Close