facebook

Зі світлом справжня катастрофа: будуть нові відключення

В Україні продовжують застосовувати графіки відключення світла


Через значний дефіцит в енергосистемі України, який зберігається більшу частину доби, у всіх областях продовжують застосовуватись графіки погодинних відключень. Незважаючи на активацію аварійних постачань електроенергії в Україну, ці графіки діють 16 травня з 00:00, повідомляється в телеграм-каналі Укренерго.

Графіки погодинних відключень світла застосовуються в кожному регіоні країни, а докладно дізнатися про відключення електропостачання українці можуть у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

В Укренерго зазначають, що 16 травня аварійну допомогу від країн ЄС було застосовано з 00.00 до 01.00, а також закликають до економії електроенергії всіх українських громадян, щоб зменшити навантаження на енергосистему країни.

Також про ситуацію в українській енергосистемі розповіли у Міненерго. Багато абонентів виявилися знеструмленими через бойові дії, а також з технічних причин.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

Через технологічне порушення відключено 168 абонентів, тривають відновлювальні роботи.

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 1,8 тисяч абонентів у 8 населених пунктах. Енергетики загоїли 1,3 тисячі абонентів. На ранок залишаються без напруги 119 населених пунктів, всього – 48,4 тисячі абонентів.
Через пошкодження газопроводів від газопостачання відключено 98 абонентів.

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Через бойові дії вимикалися майже 2 тисячі абонентів, усі загоєні. Також після обстрілу знеструмлювалися понад 3,2 тисячі точок обліку, тривають відновлювальні роботи. На ранок залишаються без напруги майже 7 тисяч абонентів у 58 населених пунктах.

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

У м. Біла Церква виявлено витік газу на підземному газопроводі. На період його усунення відключено від газопостачання 1 багатоквартирний будинок (32 квартири), 5 приватних будинків та 1 об’єкт соціальної сфери (дитяча спортивна школа).

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Через бойові дії відключено 2 юридичних споживача електроенергії.
Газовики поновили газопостачання 48 споживачам.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Через технологічне порушення відключено 403 точки обліку.

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

Через пошкодження електроопори уламками ракети вимкнено 3 побутові споживачі.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Через технологічне порушення відключено 485 абонентів. Залишаються знеструмленими понад 9 тисяч точок обліку у 94 населених пунктах, з них 8,5 тисяч – через бойові дії.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Ремонтні бригади загоїли понад 1,8 тисячі абонентів, які вимикалися через бойові дії. Залишаються знеструмленими через обстріл 33,3 тисячі абонентів.

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

У м. Херсон через обстріл відключено 107 пунктів обліку. Усього залишається без напруги майже 3 тисячі абонентів. В області знеструмлено 82 абоненти, залишаються без напруги 25,9 тисяч точок обліку в 45 населених пунктах.

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

В одному із населених пунктів Чернівецького району виявлено пошкодження підземного газопроводу. Від газопостачання відключено 69 споживачів приватного сектору. Викликано поліцію.

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 1,8 тисячі абонентів у 31 населеному пункті.

Джерело.

Close