facebook

За найрозшукуванішу жінку у світі призначено нагороду в 5 000 000 доларів

Вона зникла сім років тому.

За зниклу криптокоролеву, яка вважається “найрозшукуваною жінкою у світі”, тепер призначено нагороду у розмірі 5 000 000 доларів.

Про це повідомляє Metro.

Уродженка Болгарії Ружа Ігнатова, яка має німецьке громадянство, звинувачується в організації однієї з найбільших афер із криптовалютою всіх часів: 2014 року вона виманила в інвесторів 4 мільярди доларів шляхом продажу підробленої криптовалюти під назвою OneCoin.

43-річна жінка безслідно зникла 2017 року і від 2022-го перебуває у списку ФБР, що найбільш розшукуються.

Чиновники ФБР раніше пропонували нагороду у розмірі 100 000 доларів за інформацію про жінку, яка, як вважають, керувала “однією з найбільших глобальних схем шахрайства в історії”, але відтоді збільшили виплату до 5 000 000 доларів.

“Вважається, що Ігнатова подорожує із озброєною охороною та/або спільниками”, — заявили у ФБР. “Ігнатова, можливо, зробила пластичну операцію або іншим чином змінила свою зовнішність”.

ФБР вважає, що вона може використати німецький паспорт для поїздок до таких країн, як ОАЕ, Росія, Греція та Східна Європа. Але є також припущення, що вона могла бути вбита болгарською мафією, яку підозрюють у організації схеми OneCoin.

Востаннє Ігнатову бачили на борту рейсу Ryanair із Софії до Афін 25 жовтня 2017 року після того, як вона втекла з квартири, що належить її американському бойфренду, дізнавшись, що він співпрацює з ФБР. 2018 року документи, виявлені у вбитого болгарського поліцейського, дозволили припустити, що Ігнатова могла бути вбита на борту приватної яхти боса мафії, за захист якої вона платила. Документи свідчать про те, що тіло Ігнатової було розчленовано та скинуто в Іонічне море, хоча джерело, як стверджується, було в стані сильного алкогольного сп’яніння, коли зробило заяву, і ФБР все ще веде пошуки, припускаючи, що вона жива.

Коли її вперше включили до списку найвідоміших, ФБР заявило, що вона втекла з “величезною сумою грошей, достатньою, щоб купити багато друзів”.

Джерело.

Close