facebook

“Вони проти України”: Кондратюк розкритикував Лорак і Лободу за роботу на агресора

Українські співачки Ані Лорак та Світлана Лобода, які незважаючи на російську агресію щодо України, гастролюють по Росії, по суті, працюють на її президента Володимира Путіна.

Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL сказав український продюсер Ігор Кондратюк. За його словами, він не стежить за їх творчістю навіть з професійного інтересу тому, що вони допомагають окупанту українських територій (повний текст інтерв’ю Ігоря Кондратюка читайте тут).

“Їх доля з березня 2014 мене не стосується. Навіть не знаю, що співає Свєта Лобода в останні роки. Вони допомагають агресору проти України. Виникає питання, хто вони такі? Я вам скажу – вони проти України. Клянуся, я не знаю, чим вони зараз займаються в Росії. Ви можете в це не вірити. Я чув, що Лобода народила дитину, і все. Навіть забув, що вони співають. Пам’ятаю перші альбоми Лорак, а зараз взагалі не стежу. Вона мені як артистка, яка в період агресії співає для агресора – не цікава. Вибачте, для мене її не існує”, – запевнив Кондратюк.

На уточнення OBOZREVATEL, що незважаючи на те, що артистки працюють в Росії, вони досі популярні в Україні, продюсер розповів про вибірку українців.

“Якби Гітлер записав крутий реперський альбом, його б теж слухали. У вас є сумніви? Люди роблять те, що вони хочуть робити. Це з одного боку. А з іншого – ми говоримо про людську масу, яка дуже різноманітна. Така вибірка населення Україна, і нічого з цим не поробиш”, – підкреслив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Ігор Кондратюк запевнив, що російські артисти, які підтримали агресію президента Володимира Путіна щодо України, не можуть нести меседж культури, а тільки пропаганду війни і поневірянь.

Джерело.

Close