facebook

Страшна аварія в Словаччині: від убитих горем батьків не від’їжджає швидка

Аварія на півночі Словаччини в ніч на 11 березня забрала життя двох українців – Марії Юришинець та Івана Лунгі з Тячівського району Закарпаття. Дівчина їхала на заробітки в Чехію, а хлопець був водієм буса, який перевозив українців до Європи.

 

Зараз близькі збирають гроші, щоб доставити тіла українців додому. А від будинку убитих горем батьків Марії не від’їжджає “швидка”.

Судячи з відео зіткнення, водій бусика не помітив туристичний автобус з українцями, які поверталися з Німеччини. Удар був настільки сильним, що автобус полетів у яр

“Була опорою для мами”
Автокатастрофа в Словаччині забрала життя двох українців – 23-річної Марії Юришинець і 26-річного Івана Лунга, який був водієм бусика – він віз 9 пасажирів у Чехію.

Марія родом із села Вишоватий Тячівського району Закарпатської області. Дівчина їхала на заробітки Чехію.

“Їх троє дітей у родині, Марія – наймолодша. Старша сестра вже має свою сім’ю, брат не одружений, але практично постійно на заробітках. І Марія була опорою для мами – її сонечком. Це таке горе не тільки для рідних, а й для всього нашого села”, – розповідає нам місцева жителька Ірина.

Батько загиблої дівчини тяжко хворий, він недавно переніс інсульт, мама ніде не працює. Дівчина дуже рано пішла на роботу, щоб допомагати батькам.

“Марія дуже добре вчилася в школі, а відразу після закінчення стала сама заробляти. Спочатку влаштувалася помічницею в продуктовий магазин. Потім – продавцем у магазині одягу. А вже після повноліття стала їздити на заробітки в Чехію. Це була її друга або третя поїздка”, – додають знайомі сім’ї.

Зараз близькі збирають гроші, щоб забрати тіло зі Словаччини

Одразу ж після трагічної новини старший брат відправився до Словаччини, щоб забрати тіло дівчини додому. У соцмережах пишуть, що сума, необхідна для перевезення тіла, для родичів непідйомна.

Одне з останніх фото Марії в соцмережах

“У нас у селі зараз теж люди збирають хто скільки може. Батьки від горя на ліках, а “швидка” від хати не від’їжджає. Коли її можна буде забрати, скільки будуть оформляти документи і що з перевезенням – теж невідомо”, – уточнила знайома родини.

Показали відео зіткнення
В інтернеті з’явилося відео зіткнення бусика з автобусом. Словаки його активно коментують. Пишуть, що українці дуже часто ганяють на великій швидкості, що призводить до частих аварій в їхній країні. І з цим потрібно щось робити.

Тест на алкоголь показав, що українець був тверезий. З якої причини він не помітив автобус – невідомо. Сам Іван родом із села Калини Тячівського району Закарпатської області. Судячи зі сторінки в соцмережах, він кілька років возив пасажирів – робив позначки на кордоні.

Іван родом із села Калина

Знайомі, друзі і колеги теж збирають гроші на перевезення тіла додому. “Тільки вчора ти мені подзвонив і запитав, чи їду з тобою в Прагу на кілька днів. Я сказала, що цього тижня – ні. Не можу змиритися з тим, що тебе вже немає, ти завжди залишишся в моєму серці”, – пише знайома хлопця Олеся Бердар.

Страшна аварія в Словаччині: від убитих горем батьків не від'їжджає швидка

Джерело.

Загрузка...
Close