facebook

Тепер офіційно. В Україні одужав перший хворий на коронавірус. Зеленський особисто привітав

В Україні повністю одужав перший пацієнт з Чернівців, який заразився коронавірусом.

Про це у своєму відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський.

“Є хороші новини. Пацієнту з Чернівців зробили повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав негативний результат. А значить – можемо констатувати офіційно: в Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу!” – розповів президент.

“Сьогодні його виписують із лікарні і чоловік повертається додому. Я вітаю і його особисто і всю країну. Ця новина свідчить про те, що у нас точно все буде добре! Головне – дотримуватися спокою і самоізоляції”, – додав Зеленський.

Президент заявив, що вже 21 березня в Україну доставлять медичну допомогу:

10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;
10 апаратів штучної вентиляції легенів;
1 млн масок, які надійдуть в українські аптеки
100 тис. Масок підвищеної захисту для лікарів і працівників поліції;
400 тис. експрестестів;
10 тис.літрів дезінфекційної рідини.

Традиційно розповідаю про нашу протидію поширенню коронавірусу. Найперше – ми маємо дуже радісну новину. Пацієнту з Чернівців було зроблено повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав негативний результат. А отже – можемо констатувати офіційно: в Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу!Також ми отримали першу партію експрес-тестів, виготовлену Інститутом молекулярної біології Національної академії наук України. Я дякую нашим вченим, нашим фахівцям за те, що в короткі терміни змогли це зробити. Іще хочу сказати, що в найближчі 48 годин очікуємо прибуття в Україну з Китаю: • 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;• 10 апаратів штучної вентиляції легень;• 1 млн масок, які надійдуть в українські аптеки;• 100 тис. масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції;• 400 тис. експрес-тестів; • 10 тис. літрів дезінфекційної рідини. Ми зробимо все, щоб забезпечити засобами індивідуального захисту, експрес-тестами, дезінфекторами кожного громадянина України. Кожного з вас. Тепер щодо наших громадян за кордоном. За останні п’ять днів ми повернули понад 50 тисяч українських громадян. На сьогодні заплановано 42 авіарейси, які доставлять ще вісім тисяч українців. Усім українцям, які продовжують залишатися вдома, я хочу подякувати за свідомість та почуття відповідальності. Залишаючись вдома, ви допомагаєте непоширенню вірусу, не піддаєте ризику ні себе, ні оточуючих.Це відео з субтитрами дивіться тут: https://bit.ly/2Qzm6ul

Gepostet von Володимир Зеленський am Freitag, 20. März 2020

 

Джерело.

Close