facebook

170 депутатів Ради знімають житло в Києві за бюджетний рахунок

З бюджету на аренду житла для депутатів витрачено за рік 30 мільйонів.


Депутатам нинішнього скликання майже за рік роботи в парламенті держава компенсувала понад 30 млн гривень на аренду житла в столиці.

Про це йдеться в розслідуванні “Слідство. Інфо“, пише ZN.

За даними журналістів, 170 парламентаріїв в середньому отримували на оренду житла в столиці з бюджету по 20 тисяч гривень щомісяця, при цьому в списку нужденних опинилися депутати-мільйонери.

Журналісти з’ясували, що 75% серед тих, хто отримував компенсацію, складають представники партії “Слуга народу”, на них витрачено 23 млн грн компенсації.

Наприклад, депутат «Слуги народу» Андрій Клочко за оренду житла в столиці отримав майже 80 000 гривен компенсації. У той же час він народився і прописаний в Києві. Родичі його і його дружини вже багато років володіють двома квартирами в столиці на 75 і 65 квадратних метрів. Втім, депутат вирішив орендувати ще одну квартиру в Києві на 101 кв. м. за державні гроші.

Позафракційний депутат з Донецької області Сергій Магера, який раніше працював в структурі «Метінвест» Ріната Ахметова, в минулому році заробив 33 мільйони гривень. Ще 23 мільйони мав заощаджень готівкою. При цьому і він отримав компенсацію з держбюджету на оренду житла – майже 200 000 гривень. У своїй декларації політик не вказав, на що саме витрачав ці кошти.

Джерело.

Загрузка...
Close