facebook

Українцям загрожують нові штрафи: за що нардепи запропонували карати

В Україні хочуть запровадити штрафи за вигул тварин у невстановлених місцях.

У Верховній Раді група народних депутатів зареєструвала проект закону №3797, яким пропонується запровадити штрафи, зокрема, за порушення правил утримання домашніх тварин.

Нардепи також запропонували штрафувати людей, які вигулюють тварин у невстановлених місцях чи не прибирають за ними у громадських місцях, йдеться у тексті документа.

У законопроекті передбачається штраф для господарів тварин, які не прибрали за ними у громадських місцях, у розмірі від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (неоподатковуваний мінімум становить 17 грн).

Політики запропонували за повторне порушення, вчинене протягом року, чи за порушення, яке завдало шкоди кому чи чому-небудь, штрафувати порушників на суму від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Штраф для чиновників передбачено серйозніший – від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також нардепи хочуть запровадити попередження чи штрафи, зокрема, за порушення правил утримання домашніх тварин, утримання домашніх тварин у місцях, де це заборонено відповідними правилами, утримання не ідентифікованих та/чи не зареєстрованих домашніх тварин або вигул собак у заборонених місцях.

У проекті закону йдеться, що за такі порушення звичайним громадянам загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а чиновникам – від 70 до 100.

 

Джерело.

Загрузка...
Close