Десятирічний Сашко мріяв познайомитися зі справжніми поліцейськими та наживо побачити їхню роботу. Сьогодні він отримав жетон патрульного.
У Чернівцях поліцейські та благодійники реалізували бажання онкохворого хлопчика – познайомитись з реальними полісменами і наживо побачити їхню роботу. Пухлина мозку не дає Сашкові шансів на життя. Тому все, що можуть зробити рідні і небайдужі люди, – це полегшити страждання дитини. Як вручали жетон наймолодшому патрульному – бачили журналісти ІА АСС.
Сьогодні до «Міста Добра», де наразі перебуває Сашко з мамою та сестричкою, приїхали півтора десятка спецавтівок з повними обладунками і гучними сиренами. Все заради усмішки маленького буковинця. Йому 10 років і у нього злоякісна пухлина. Щоб розвеселити пацієнта і реалізувати його дитячу мрію, всього лише за одну ніч вдалось організувати для хлопчина ціле театральне дійство з реальними героями. «Ми приїхали, аби урочисто тебе прийняти у патрульну поліцію. Ти обереш собі авто, яке схочеш. Щоб ти нам допомагав захищати інших діток. Сашко, служи із честю. Нехай бог дає здоров’я, ми поруч. Вітаємо», – сказав під час зустрічі з хлопчиком Олег Йосипів, начальник Управління патрульної поліції у Чернівецькій області. Сашкові пошили іменну форму поліцейського з прізвищем. І щоб веселіше було – засипали його дарунками. На вулиці вишикувались 70 полісменів – бійці спецпідрозлділу КОРД, патрульні та працівники спецроти ТОР. Були і дві собаки.
Поліціянти зустріли Сашка оплесками. Мрія Сашка стала реальною. Глядачі без сліз на це дивитись не могли. Потім хлопчика посадили у спецавтобус ТОРу і трішки покатали. Отримуйте новини в Telegram Шкода лише, що всі благі наміри не в силі вилікувати дитину. Зараз у нього паралізована половина тіла. Він дихає через трахіостому, їсть через зонд. І з кожним днем слабшає. Він все розуміє і усвідомлює, тільки говорити більше не може. «Минулого року ми у Києві зробили операцію. Він був важкий стався інсульт. Захворів коронавірусом. Лежав у реанімації. Потім нас у Чернівці перевезли», – розповіла мати хлопчика Галина Андрійчук. Лікарі співчувають і розводять руками – більше нічого зробити неможна.
«Дуже важкий діагноз, онко, вони не можуть вернутись додому. Нема куди іти, вони на вулиці. Вдома чоловік випиває вчиняє насилля, булить Сашка», – додала волонтерка Марта Левченко. Зараз мати разом із Сашком та його старшою сестричкою проживають у Місті добра. Поліцейські поїхали – а враження залишились. Як і залишилась надія на чудо – що позитивні емоції теж лікують.