facebook

“Фатальний симптом почав виникати на 8-й день, коронавірус швидко веде до біди”: медики про штам “Стелс-Омікрон”

Штам “Омікрон” продовжує свою нестримну ходу планетою, заражаючи людей, викликаючи у них важкі симптоми і ускладнення.

Тим часом медики сигналізують про набуття швидкого поширення видозміненим і дуже заразним штамом “Стелс-Омікрон”, через який у Китаї величезні населені пункти були закриті на локдаун. Лікарі закликають українців, попри все, ставитися відповідально до свого здоров’я, адже вірус здатен проявлятися якимось симптомами вже на тому етапі, коли інфікованому необхідна термінова госпіталізація. Особливо небезпечною є ситуація, коли на 7-8 дні захворювання у пацієнта до вірусу додається ще є бактеріологічна інфекція, котра руйнує легені та інші внутрішні органи.

Як інформує “ВКиїв” з посиланням на джерела у Національній академії наук України, левова частка нових хворих припадає на чотири регіони: Волинську, Полтавську, Черкаську області та м. Київ.

Робоча група з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу припускає, що захворюваність продовжує знижуватися. Водночас процес забору аналізів та проведення відповідних тестів ускладнився, тож статистика захворюваності суттєво неповна.

Проте лікарні та лабораторії продовжують працювати у штатному режимі. Тож фіксуються нові випадки захворювання, смерті та одужання від COVID-19.

“Зареєстровані епідемічні показники показали зниження у декілька разів на тлі зміни режиму роботи лікарень, знищення російською армією інфраструктури закладів охорони здоров’я та окупації частини території України”, — зазначили у повідомленні.

Джерело.

Close