facebook

Дeкілька днів тому, я був пpоїздом у Каpпатах. Я був у шоці. Пpи всій пoвазі до ТЦК, хoчу вам дати поpаду

Подаємо мовою оригіналу:

Василь Гасинець

Декілька днів тому, я був проїздом у Карпатах, Яремча, Микуличин, Поляниця (Буковель) і інші населені пункти.

І сказати що я у шоці або здивований, то не сказати нічого!

У мене склалося враження що там у Карпатах ховається біля 50 % призовного резерву ухилянтів з Дніпра, Донбасу, Запоріжжя, Сум, Чернігова, Харкова і інших східних та центральних областей України.

Величезні позашляховики з реєстрацією вищезгаданих областей, наповнені здоровенними руzкощелепними “біженцями”, ганяють зі швидкістю світла по Карпатах.

Мене вразили ще три факти:

Майже біля кожного готелю стоять десятки спеціально облаштованих позашляховиків і квадроциклів для розваги по гірських схилах годованих ухилянтів.

Так не може бути друзі, щоб на сході України, на фронті, гуцули тягнули на спині зтікаючих кров’ю побратимів 3 – 5 кілометрів, бо немає транспорту, а люди зі сходу України розважаються в горах на скутерах і позашляховиках.

(Завтра туди в гори, має прибути вантажна військова техніка, і ці розважальні джипи та квадроцикли, мають бути націоналізовані, відвантажені та відвезені на запорізький, донецький та харківський напрямки фронту).

Друге що мене вразило це те що я не побачив у Карпатах ні військових з ТЦК ні поліції.

Третє, я бачив оголошення про зниження цін на послуги,
першими
– впо
– потім родини загиблих Героїв
– потім військові.

При всій величезній повазі до ТЦК, хочу вам дати пораду, поїдьте у гори, ви за тиждень зможете завершити осінній призив.

Ухилянти давно зрозуміли що, – “краще гір, можуть бути тільки гори, на яких воєнком ще не бував”.

Джерело.

Close