facebook

“Ридає і благає врятувати його”: У Дрогобичі хлопчик з-під заваленого будинку зумів вийти на зв’язок

У Дрогобичі, що на Львівщині, під заваленим будинком може бути ще 7 людей.

Про це повідомили у випуску ТСН.

На момент трагедії усі жителі багатоповерхівки були вдома. У під’їзді, де стався обвал, проживає 16 мешканців, з них 7 вдалось врятувати, 2 людини померли.

ЗМІ повідомляють, що до рятувальників прийшов шокований батько, котрий розповів, що під завалами є його дитина. За словами чоловіка, хлопчик подзвонив до нього та попросив його врятувати.


У ДСНС повідомили, що будинок побудований у 1960 році, 4-ох під’їзний, цегляний 4-ох поверховий житловий на 64 квартири. Розмір будинку 60х15 м, висотою 12 м. Попередньо стався обвал 2-го під’їзду, в якому розташовувались 15 квартир та перукарня: 7 квартир знищено (4-однокімнатні, 3-трьохкімнатні та приміщення перукарні), зазнали пошкоджень 8 квартир (3 – двохкімнатні, 5 – трьохкімнатних).

Пошуково-рятувальні роботи щодо пошуку постраждалих та розбирання зруйнованих конструкцій будинку продовжуються. До проведення пошуково-рятувальних робіт всього залучено 399 чоловік та 39 одиниці техніки, з них від ДСНС 148 осіб особового складу (зокрема 1 кінологічний розрахунок) та 20 одиниць техніки.

Загрузка...
Close