facebook

Тисячі сімей залишилися у темряві: українців попередили про масштабні відключення 18 листопада

18 листопада відбувся ще один нічний обстріл України з боку росії. В результаті цієї атаки за допомогою дронів-камікадзе “шахед” була пошкоджена енергетична інфраструктура на Одеській області.

Пошкоджене обладнання та проблеми іншого характеру,що були спричинені обстрілом та призвели до великої кількості жителів регіону, які залишилися без електропостачання.

Експерти уже розпочали процес ремонтних робіт, спрямованих на відновлення електропостачання для українських будинків. Проте несприятливі погодні умови створюють додаткові труднощі у вирішенні цієї ситуації.

Про це повідомляє сайт Pro Гроші.

Світло відсутнє в 2 000 сімей після атаки з повітря, яка залишила наслідки в різних частинах регіону. Незважаючи на те, що більшість дронів було успішно знищено українськими силами протиповітряної оборони, атака залишила сліди у вигляді пошкодженої адміністративної будівлі та пораненої людини в результаті попадання в критичний об’єкт.

Також спалахнула пожежа, але швидко вдалося ліквідувати цю загрозу.

Unmute
Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо ввезення в Україну енергетичного обладнання, зокрема генераторів та трансформаторів. Ця ініціатива призначена для спрощення процедур та уникнення ускладнень у підготовці до потенційно складної зими.

Згідно з уточненням від прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, уряд скасував шість технічних регламентів, які регулювали продаж енергетичного обладнання.

Наприклад, раніше була вимога надавати декларації про маркування знаком відповідності, але ця обов’язковість тепер відмінена, що дозволяє товарів потрапляти до України без цих документів.

Ці зміни в законодавстві є складовою частиною підготовки до зими на всіх рівнях, спрямованою на спрощення та поліпшення умов постачання енергетичного обладнання.

Заступник міністра енергетики Ярослав Демченков зазначає, що графіе відключень буде застосовуватись у випадках, коли:

росіяни атакувати об’єкти енергетичної інфраструктури;
станції отримають серйозні ушкодження через атаки;
погодні умови заважатимуть ремонтувати та негативно впливатимуть на стан мережі.
Наразі працює злагоджено та стабільно, забезпечуючи нормальне функціонування. Згідно з даною інформацією, відключення електроенергії у листопаді малоймовірні, за умови, що енергетична інфраструктура не стане об’єктом масових атак і погодні умови не перешкоджатимуть проведенню ремонтних робіт.

Джерело.

Close