facebook

Субсидії українцям призначатимуть по-новому: що зміниться

Пенсійний фонд почне надавати житлові субсидії за новим принципом. Відповідне рішення ухвалили в уряді. Про це повідомляє постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у своєму telegram-каналі.

Кабмін надав Пенсійному фонду можливість призначати українцям виплати за декларативним принципом. Фактично, процес призначення допомоги спростили.

“Надано Пенсійному фонду України можливість призначати житлові субсидії громадянам за декларативним принципом на зазначену у спрощеній заяві про призначення та надання житлової субсидії адресу домогосподарства”, – повідомив Тарас Мельничук.

Нові правила дозволяють Пенсійному фонду самостійно зіставляти адреси потенційних фактичних одержувачів житлових субсидій. Раніше ідентифікацією переліку наявних житлово-комунальних послуг на адресу домогосподарства займався постачальник або виконавець послуг.

Раніше в Мінцифри анонсували спрощення оформлення субсидії. Так, українці зможуть подати заявку через “Дію” лише за 10 хвилин, що у кілька разів швидше, ніж було раніше. На цей час сервіс тестується та готується до запуску.

Джерело.

Close