facebook

Шалений мороз у -15 градусів готує масштабний удар, жахливий снігопад накриє цілі області

Синоптики попереджають українців про те, щор мороз наразі не відступатиме. Очікується сніг. Простих мешканців просять утриматися від поїздок і прогулянок.

Як інформує “ТСН”, вже 1 грудня мокрий сніг очікується на більшості території країни.

Перші дні грудня принесуть до України справжню зимову погоду зі снігом та морозами. Подекуди нічна температура повітря опуститься до -15 градусів, але на півдні традиційно буде тепліше.

Про це представниця Українського гідрометцентру Наталія Птуха повідомила у ефірі телемарафону.

Прогноз погоди на грудень

“Найближчим часом погода вже набуватиме повноцінно зимового характеру, але не у всіх областях. Наприклад, для півдня навпаки перші числа грудня будуть відзначатися підвищенням температури, і вже у наступні три дні температура може бути подекуди навіть +9+15 градусів”, – розповіла Птуха.

Щодо західних і південних областей, то у перші дні грудня через них пролягатиме атмосферний фронт, тож відповідно очікуються опади.

Де прогнозується сніг

1 грудня опади прогнозуються у більшості областей України, трішки менше – на півдні.

“Це, знову ж таки, опади змішаної фази – це мокрий сніг. Більше до північного кордону – це може бути сніг. А по лінії від Львова до Харкова, то це – змішана фаза опадів. Південніше – це дощ”, – повідомила синоптикиня.

Така ситуація утримуватиметься у перші три дні грудня. Трішки менше опадів очікується 4 грудня, вони відійдуть на південний схід.

Коли будуть сильні морози в Україні

Представниця Укргідрометцентру попередила про посилення морозів на заході та півночі країни.

“4 числа вже почне температура знижуватися у більшості регіонів до від’ємних значень. Морози вже будуть надходити і починаючи з 5-6 числа (нічна) температура повітря у північних і західних областях може опускатися подекуди до 10, а то й 15 градусів морозу. Вдень морозець буде помірний”, – розповіла Птуха.

Щодо півдня, то там від 5-6 грудня денна температура повітря становитиме близько 0 градусів, а в нічні години очікується невеликий мороз.

Джерело.

Close