facebook

Безугла стала “зіркою” на росТБ через напади на Залужного – її висміяли навіть пропагандисти

Опальна народна депутатка Мар’яна Безугла, яку вже кілька днів гнівно обговорюють українці через її публічну критику головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, стала “цвяхом” програми і на пропагандистських телеканалах РФ. Навіть у прокремлівських ефірах її заяви знаходять абсурдними та невідповідними до істини, передають Патріоти України.

Черговий епізод, де Мар’яна Безугла зазнала глузування з боку експертів, пройшов в ефірі “60 хвилин”. Тут псевдожурналіст Михайло Ходаренок під схвальними смішками провідної Ольги Скабєєвої вказав на неточність висловлювань української нардепки.

“Мар’яно, ви ж не допущені до оперативно-стратегічного планування і взагалі не можете знати, що вони там планують”, – вигукнув пропагандист.

Ходаренок також зауважив, що Залужний ймовірно все-таки розробляє план зимового наступу. Однак залишається виконавцем, який перш ніж його озвучити, має отримати від Верховного головнокомандувача, президента оперативну директиву, вказівки – конкретно, до якого терміну подати план і як він має бути реалізований. “Отже, якщо Залужний нічого не представив, мабуть, Зеленський не підписав таку директиву”, – резюмував російський “аналітик”.

Джерело.

Close