facebook

Дуда назвав аргументи на користь вступу України до НАТО

На переконання президента Польщі, Україна на сьогодні “має одну з найкращих армій у світі”.

Президент Польщі Анджей Дуда вважає “безцінним” членство України в НАТО з точки зору національних інтересів своєї країни. tsn.ua

Про це він говорив у середу, 20 грудня, під час засідання Радбезу Польщі за участі нового складу уряду країни.

За словами Анджея Дуди, він як президент і новий уряд Польщі повинні діяти спільно в реалізації намірів євроінтеграції України.

“З точки зору безпеки надзвичайно важливим є питання майбутнього членства України в НАТО. Рішення, яке ухвалив би Північноатлантичний альянс у цій сфері, було б безцінним. По-перше, ми відсуваємо східний фланг НАТО в цій частині нашого кордону на схід від Польщі, що має очевидне значення з точки зору безпеки нашої країни”, – наголосив польський лідер.

Крім того, на його переконання, Україна на сьогодні “має одну з найкращих армій у світі”, тому Польща отримає в НАТО “сильного військового партнера, який станом на зараз уже має величезний військовий досвід з огляду на два роки оборони від Росії”.

“У бойовому відношенні Україна має досвідчених військових, які використовують найсучасніші технології, адже це війна XXI століття, якщо подивитися хоча б на застосування безпілотників. Це все має величезне значення і для нашої безпеки”, – резюмував Анджей Дуда.

Джерело.

Close