facebook

“Ще вчора Росія говорила, що Крим – це українська територія”, – Зеленський нагадав Путіну його ж слова

Володимир Зеленський нагадав журналістці, як Володимир Путін визнав Крим частиною України та забув про це.

Володимир Зеленський під час інтерв’ю німецькому телеканалу ARD розповів про зустріч із Дональдом Трампом та згадав про слова кремлівського диктатора Володимира Путіна щодо Криму.

Президент, відповідаючи на запитання журналістки про те, чи може змінитися ставлення США до України з приходом нового глави Білого дому, зізнався, що краще зв’язків, ніж між двома країнами, ще не було. Зеленський упевнений, що зараз Україна має підтримку і республіканців, і демократів в уряді США:

“Навряд чи політика США залежить від однієї людини. Побачимо, треба подивитися, хто стане президентом США. Буде це він чи вона… Зараз я задоволений нашими взаємини”.

Глава України в той же час зауважив, що життя “підкидає безліч сюрпризів”.

“Ще вчора Росія говорила, що Крим – це українська територія і була нею завжди. Говорила це “голова” Володимира Путіна, а після цього про все забули, захопили, сказавши, що тепер це наша територія“, – нагадав Зеленський.

Німецька журналістка звернула увагу співрозмовника на слова Дональда Трампа, який пообіцяв закінчити війну в Україні протягом 24 годин на посаді президента США. Володимир Зеленський, відповідаючи на її висловлювання, наголосив, що обов’язково поговорить із Трампом, якщо той стане президентом США.

“Я знаю, скільки ми втрачаємо людей за добу, тому буду щасливим, якщо хтось мені розповість, як зупинити війну за 24 години.“, – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, у вищезгаданому інтерв’ю президент також висвітлив три проблеми, які можуть виникнути, якщо США затягуватимуть надання підтримки Україні.

Раніше Зеленський також засудив співробітників ТЦК, які “пакують” людей на вулицях.

Джерело.

Close